fbpx
Blog

Czym będzie mój Plakat Przeżyć? Produkcja ruszyła!

Lista przeżyć, to lista, przy której dana, wykonana pozycja- pozwala nam coś niesamowitego lub zgoła „zwykłego” doświadczyć. To coś, co dostarczy nam pozytywnych emocji.

Mój plakat ma za zadanie pokazać nam, ile wspaniałości dzieje się w naszej zwyczajności i codzienności. Ile pięknych przeżyć potrafimy wygenerować w naszym wolnym od obowiązków czasie. Które w nas są. Nie ma sensu odkładać życia na później. „Później” nie jest nasze. „Później” nie jest pewne. Do nas należy TU I TERAZ. I warto to nasze „tu i teraz” wykorzystać najlepiej, jak potrafimy. Przeżywać i kolorować.

Być może zwykły spacer jest dla wielu czymś tak błahym, że nie warto się nad nim pochylać. Ale czy aby na pewno? Nawet takie przeżycie- w pierwszej chwili zwykłe i niepozorne- jest po coś. Każda ze 100 pozycji do zdrapania ma nam coś uświadomić i pokazać. Naszym zadaniem jest znalezienie tego „po co” i „dlaczego akurat dzisiaj mi się to przytrafiło”. Nic nie jest losowe i przypadkowe. Bądźmy czujni i uważni, podczas swoich obserwacji i wniosków. Kto wie? Może na tym spacerze dojdzie do spotkania, które odmieni nasze życie na zawsze? Spotkamy miłość swojego życia lub stworzymy melodię tak piękną, że będą ją nucić przez stulecia? (O nie- nie śmiej się teraz. Pamiętasz, jak pisałam, że sami więzimy się w kajdanach zwanych ograniczeniami? No właśnie.)

Nasz świat, życie i osobiste „ja” jest niesamowite i wciąż czeka na odkrycie. A czy Ty już wiesz, po co tu jesteś? Jakie są Twoje wyjątkowe super moce? Jeśli odpowiedź brzmi „Nie”- udaj się na przygodę. Odkryj nieznane i odpowiedz sobie na pytania, na które szukasz odpowiedzi. One są w Tobie. Musisz dać im tylko szansę na usłyszenie.

Można cudownie wykorzystać proste rzeczy do tego, żeby nasze życie było pełniejsze w życie. Pełniejsze w przeżycia i doświadczenia. Pełniejsze emocji. Pełniejsze w nieszablonowe myśli i spostrzeżenia. Pełniejsze w odkrycia, niczym łowca skarbów. Pełniejsze w poczucie wdzięczności za wszystko, co nas otacza. Za skowronki wiosną, za drzewa porośnięte mchem, za uczucie, jakie towarzyszy przy przebiegnięciu 5 km…

Życzę sobie i Wam, żeby dzięki mojemu narzędziu, jakim jest Plakat Przeżyć- sprawić, żeby nasze życie zbyt szybko nie przemknęło nam przed oczami. I żeby zbyt wielu rzeczy nie odkładać na później. „Na piątek”, „na za miesiąc”, „na wakacje”…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *