fbpx
Blog

O eksploatacji Plakatu- Zdrapki. Jak go odpowiednio używać?

Czym on ma dla Ciebie być? Kawałkiem papieru, ozdobą w domu, czy pamiątką Twojej wewnętrznej przemiany?

Czymkolwiek by nie był- płacisz za niego swoimi pieniędzmi, więc- chcąc być przed Tobą transparentną- napiszę teraz, w jaki sposób używać go tak, żeby posłużył Ci jak najdłużej i cieszył Twoje oczy przez długie lata. A serce- kiedy niespodzianie odkryjesz go na swoim strychu po kilkudziesięciu latach i ze łzami wzruszenia przypomnisz sobie te wszystkie piękne chwile, które dzięki niemu (a przede wszystkim dzięki sobie) przeżyłaś i doświadczyłaś.

Przede wszystkim zachęcam Cię do oprawienia go w ramkę i powieszenia na ścianie. Dzięki temu będzie Ci on nieustannie przypominał o tym, żeby CHCIAŁO SIĘ CHCIEĆ! Co więcej- nie będziesz narażać go na zniszczenie- zwijając i rozwijając, w celu zdrapania jakiegoś pola.

Od razu po wyjęciu go z tuby- rozprostuj na twardym podłożu. Najlepiej kładąc na niego książki na kilka dłuższych chwil.

Jak zdrapywać, żeby nie uszkodzić papieru? Podstawa: położyć go na twardym podłożu. Nie robić tego na miękkim łóżku! Do zdrapywania zalecam używać karty płatniczej i/lub na punkty. Nie używać monety, która poprzez swoje wgłębienia na wierzchołkach- może uszkodzić grafikę. Stopniować siłę nacisku.

Kiedy zdrapka jest już dokładnie zdrapana (pamiętaj, że po zdrapaniu wszystkich pól może służyć, jako oryginalna grafika zdobiąca ścianę)- zdrapkę zebrać chusteczką higieniczną. I voila! Gotowe! Teraz ruszaj na podbój świata! I z pełną siłą i świadomością spełniaj swoje cele i ogromne marzenia! U mnie też zaczynało się od takich małych i z pozoru nic nie znaczących czynności- bieganie 2 km, picie wody, planowanie dnia… A co się zmieniło? WSZYSTKO! Teraz Twoja kolej! Koniec teorii, czas na zajęcia praktyczne! Czas na zmiany!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *